Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

RYCHLÁ POMOC
Zapomněli jste si něco v autobusu?
ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI
PODPORUJEME

První výlet našich zaměstnanců zamířil do zlínské ZOO

Povolání řidiče autobusu je velmi náročné ve všech ohledech. Jde o službu veřejnosti, dámy řidičky a páni řidiči vstávají kolem třetí ráno, aby už po čtvrté hodině ranní vyjeli na první linku. Díky nim se dostaneme do práce, škol, k lékaři, ale i na výlety nebo za zábavou. Vedení skupiny BusLine si velmi váží práce svých kolegyň a kolegů za volantem, a proto umožnili jejich rodinám vyrazit na výlet a strávit spolu příjemné chvíle...

 

Vedoucí provozoven z Pardubického kraje zorganizovali pro rodiny svých řidiček a řidičů výlet do ZOO Zlín. Navzdory nepříznivému počasí, které během předposledního dubnového víkendu panovalo, se zúčastnilo 60 zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků. Pro děti byla samozřejmě nejvíce zajímavá podívaná zoologické zahrady, dospěláci si spojili návštěvu ZOO i s prohlídkou místního zámku Lešná.

„Velký dík patří oběma vedoucím našich středisek, které v oblasti Pardubicka provozujeme. Kolegové Bohuslav Dušek a Břetislav Eliáš si i přes vysoké pracovní vytížení našli čas pro organizaci prvního pěkného výletu pro své spolupracovníky a jejich rodiny, kterým se ne vždy podaří strávit společný víkend se svými tatínky – řidiči nebo maminkami – řidičkami. A my jsme jim chtěli nabídnout možnost společně strávených chvil na pěkném místě,“ sdělila Radka Janáčková, jednatelka společností skupiny BusLine.

V tradici společných výletů chceme pokračovat a ten další už je v plánu!

 

Sdílet na Facebook
Zpět...

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

WHISTLEBLOWING

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2023

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius