Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI

Setkání jubilantů BusLine tentokrát v Turnově

Již tradičně se na přelomu podzimu a zimy koná jedna velmi speciální akce: všichni firemní jubilanti z celé firmy se sejdou na jednom místě a společně oslaví svá osobní i pracovní jubilea. Letos se toto setkání odehrálo v prostorách pivovaru Na Lukách na okraji Turnova.

Vedení společnosti nejprve všem oslavencům poděkovalo za skvělou spolupráci v průběhu letošního roku. Poté už postupně přicházeli jeden po druhém ti, pro něž byla tato akce uspořádána – naši oslavenci. Slavili se jak ti, co mají letos kulaté narozeniny, ale také ti, co jsou i firmy 20, 25 a více let. Rekordmanem v této kategorii je pan Jaroslav Grof, který do střediska ČSAD Semily nastoupil v roce 1973, a je tedy u jednoho zaměstnavatele, i když pod různými názvy, krásných 50 let. I když v důchodu, stále ještě vypomáhá na odděleném depu v Lomnici nad Popelkou. Zvláštní uznání získali i manželé Kőrberovi, kdy paní Jaroslava strávila v naší společnosti 35 let a její manžel Miloš (chvíli i její vedoucí) celých 45 let!

Poslední oceňovanou kategorií byla zvláštní řidičská kategorie „Miliony kilometrů bez nehody“. Zde se mezi „Dvoumilionáře“ zařadili pánové Jan Kosejk a František Vavřich a ještě o půl milionu kilometrů víc zcela bezpečně natočil Luboš Kroupa z turnovského střediska.

 

Všem oceněným popřáli za vedení společnosti paní jednatelka Radka Janáčková a Vladimíra Vyhnisová a osobním komentářem ke každému jubilantovi přispěl i dopravní ředitel Ondřej Polák.

Sdílet na Facebook
Zpět...

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2022

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius