Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

RYCHLÁ POMOC
Zapomněli jste si něco v autobusu?
ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI
PODPORUJEME

Setkání jubilantů BusLine tentokrát v Turnově

Již tradičně se na přelomu podzimu a zimy koná jedna velmi speciální akce: všichni firemní jubilanti z celé firmy se sejdou na jednom místě a společně oslaví svá osobní i pracovní jubilea. Letos se toto setkání odehrálo v prostorách pivovaru Na Lukách na okraji Turnova.

Vedení společnosti nejprve všem oslavencům poděkovalo za skvělou spolupráci v průběhu letošního roku. Poté už postupně přicházeli jeden po druhém ti, pro něž byla tato akce uspořádána – naši oslavenci. Slavili se jak ti, co mají letos kulaté narozeniny, ale také ti, co jsou i firmy 20, 25 a více let. Rekordmanem v této kategorii je pan Jaroslav Grof, který do střediska ČSAD Semily nastoupil v roce 1973, a je tedy u jednoho zaměstnavatele, i když pod různými názvy, krásných 50 let. I když v důchodu, stále ještě vypomáhá na odděleném depu v Lomnici nad Popelkou. Zvláštní uznání získali i manželé Kőrberovi, kdy paní Jaroslava strávila v naší společnosti 35 let a její manžel Miloš (chvíli i její vedoucí) celých 45 let!

Poslední oceňovanou kategorií byla zvláštní řidičská kategorie „Miliony kilometrů bez nehody“. Zde se mezi „Dvoumilionáře“ zařadili pánové Jan Kosejk a František Vavřich a ještě o půl milionu kilometrů víc zcela bezpečně natočil Luboš Kroupa z turnovského střediska.

 

Všem oceněným popřáli za vedení společnosti paní jednatelka Radka Janáčková a Vladimíra Vyhnisová a osobním komentářem ke každému jubilantovi přispěl i dopravní ředitel Ondřej Polák.

Sdílet na Facebook
Zpět...

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

WHISTLEBLOWING

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2023

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius