Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI

Čipové karty EM Card

Čipové karty EmCard platí na všech našich linkách mimo linky začleněné v Libereckém kraji do Integrovaného tarifního systému IDOL.

Tyto karty budou nadále platit pouze na linkách přesahujících hranice Libereckého kraje.

 

V rámci Integrovaného tarifního systému IREDO neplatí sleva 5% při zakoupení jízdenek v tomto systému.

 

Podrobnosti na informačních a předprodejních místech na autobusových nádražích v Hořicích, Jičíně, Semilech, Turnově, Jilemnici, Jablonci n. Nis. a v provozovnách BusLine LK s.r.o. v Rokytnici n. J. a Litoměřicích.

 

 

 

Jak si čipovou kartu pořídit a jak ji používat?
 

Ke stažení: Žádanka na čipovou kartu (Evidenční list)

 

V našich informačních kancelářích, u řidiče nebo pomocí odkazu o řádek výše si vyzvednete evidenční list. Na základě vyplněného evidenčního listu Vám bude do čtyř pracovních dnů vystavena čipová karta, kterou si vyzvednete opět v informační kanceláři nebo po dohodě u řidiče. Při převzetí si necháte na kartu nahrát uhrazenou zálohu (min.100 Kč), ze které se Vám bude postupně odečítat jízdné za uskutečněné přepravy. Takto hrazená přeprava bude pro Vás ve skutečnosti o 5% levnější než při hotovostní platbě.

 

Na čipovou kartu lze také nadefinovat až osm pravidelných úseků dle Vaší volby (tzv. množstevní sleva). Právě na těchto úsecích bude každá desátá jízda zdarma v případě, že tyto jízdy budou uskutečněny do patnácti dnů (cena jízdenky se z karty neodečte a strojek vydá jízdenku s nulovou hodnotou).
Tato sleva neplatí při jízdě v integrovaných systémech IDOL a IREDO.

 

Důležité upozornění - tyto množstevní slevy nebudou poskytovány v případě zlevněného jízdného.

 

Takto připravená čipová karta Vám slouží nejen jako elektronická peněženka, ale zároveň jako předplatní jízdenka.

 

Při použití karty na předvoleném úseku stačí kartu přiložit ke čtecímu zařízení na max. vzdálenost 10 cm a strojek vydá jízdenku automaticky.  
Při cestování mimo předvolený úsek, nahlásíte řidiči svou výstupní zastávku a případně druh jízdného (zlevněné, sleva ZTP apod.)

 

Bezhotovostní odbavení Vám usnadní a urychlí odbavení při cestování s naší společností (odpadá každodenní manipulace s penězi), navíc máte možnost využít nabízených slev.

 

Cena čipové karty při jejím pořízení je nyní 100 Kč. Po zaplacení se karta stává Vaším majetkem. Platnost karty je 5 let od aktivace a údaj o platnosti je uveden na jízdním dokladu.

 

 

Desatero používání čipové karty
 

  1. Vystavit čipovou kartu si můžete a našich informačních kancelářích nebo prostřednictvím našich řidičů. I když desetníky a dvacetníky již zmizely z oběhu, tak zde jsou zachovány, protože se jedná o bezhotovostní platbu.
  2. Základní a nejvyužívanější funkcí čipové karty je možnost platby z elektronické peněženky, při které cestující ihned obdrží 5% slevu z ceny jízdného (neplatí pro zlevněné jízdné).
  3. Pokud čipovou kartu používáte pravidelně na nějaké trase např. cesta do práce, školy, tak si můžete u řidiče nechat navolit tuto trasu a pokud do 15-ti dnů tuto cestu pojedete desetkrát, tak každá desátá jízda je pro Vás zdarma (neplatí pro zlevněné jízdné).
  4. Čipovou kartou můžete zaplatit lístek například při výletu celé rodiny a všichni na tom 5% ušetříte.
  5. Záruka na čipovou kartu je 24 měsíců ode dne personifikace. Neplatí na staré dodávky.
  6. Při ztrátě nebo zcizení Vaší čipové karty si ji můžete nechat zablokovat proti zneužití vyplněním žádanky o zablokování u našeho řidiče nebo přímo na některé z našich pokladen.
  7. Pokud se takto zablokovaná čipová karta nenajde máte možnost nechat si převést zůstatek na kartu novou.
  8. V případě, že by čipová karta byla nefunkční, dostavte se s ní na výdejní pokladnu.
  9. Čipovou kartu můžete v rámci vzájemného uznávání použít nejen u všech našich autobusů, ale i u Dopravního podniku Mladá Boleslav, s.r.o. a ARRIVA STRĚDNÍ ČECHY s.r.o.
  10. Pokud byste nemohli být odbaveni na čipovou kartu z důvodu např. poruchy strojku, budete odbaveni hotovostně.

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

WHISTLEBLOWING

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2023

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius